Hlídání a venčení psů a koček v Berouně a Plzni

Hlídání a venčení psů a koček v Berouně a Plzni

POSKYTNUTÍ SLUŽBY PETS NANNY

Pets Nanny se s Vámi sejde v pohodlí Vašeho domova, vyplní s Vámi formulář a promluví si o Vašem miláčkovi. Zároveň s Vámi vyjde na kratší procházku, aby poznala psa v jeho prostředí. Pejsek má tímto příležitost seznámit se s Pets Nanny a její příští návštěva pro něj již bude znamenat další známý obličej. Tato schůzka je nezávazná a zdarma. Po tomto setkání se můžete s Pets Nanny domluvit o předání klíčů a podepsat smlouvu jak o převzetí klíčů tak o vybraných službách pro Vašeho miláčka.
Někteří zákazníci preferují zanechání klíčů u sousedky či vhození klíčů zpět do schránky s klíčkem.

Zákazníkům bez 48h rezervace předem účtujeme 20% příplatek.
Po potvrzení rezervace je vyžadována záloha v hodnotě 50 procent z celkové částky za hlídání/venčení. Tato záloha musí byt uhrazena během 2 pracovních dnů. Bez obdržení zálohy propadá místo dalším zákazníkům.
Platba je možná bankovním převodem nebo hotově.

Stálým zákazníkům zašleme na konci kalendářního měsíce fakturu za hlídání, návštěvy nebo venčení, která je vypracována na základě potvrzeného výkazu odpracovaných hodin.

Storno poplatky
Pokud v případě hlídání či venčení psa, kdy Pets Nanny již obdržela náhradní klíče od domova a majitel psa službu zrušil, Pets Nanny propadá 50-ti procentní složená záloha.

Hlídání u Pets Nanny – u nás doma
Pejska k nám můžete dovézt mezi 8:00-21:00
Vyzvednutí psa po 21:00 bude účtován poplatek.
Přivezení psa před 8:00 bude účtován poplatek.
Přivezení psa před polednem se bude účtovat platba za celý den. Dovezení psa po poledni se bude účtovat platba za půl dne.
Vyzvednutí pejska před polednem se bude účtovat platba za půl dne. Při vyzvednutí pejska po poledni se bude účtovat platba za celý den.

Pokud je potřeba pejska nakrmit, majitel musí Pets Nanny připravit vlastní krmení a přesné instrukce.
Pamlsky se psu dávají pouze se souhlasem majitele a musí být poskytnuty majitelem psa.

Vytvořila cernohubova.com - tvorba webů pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů

  NÁVŠTĚV